PODPORA PRODEJE / VÝZKUM TRHU

 

Marketingové a reklamní koncepce, reklamní plány
Podle přání klientů zpracujeme marketingové koncepce i reklamní plány, které povedou k optimálnímu umístění výrobku či služby na trhu, které budou respektovat povahu výrobku a které budou vycházet z reálných možností dané firmy. Dokážeme nalézt vhodná řešení i pro podniky, které si nemohou dovolit reklamu v masových médiích.

 

Etikety a obaly výrobků
Není ani třeba zdůrazňovat, že dobře zabalený výrobek a atraktivní etiketa jsou základem prodejního úspěchu. Např. naši produkci etiket je možno si prohlédnout na výrobcích firmy Spak.

 

Ochutnávky a předvádění výrobků
Přímý kontakt se spotřebitelem patří k nejúčinnějšímu způsobu působení na výši odbytu. Dobře připravené ochutnávky a výrobkové prezentace se vždy bezprostředně projeví v prodeji. Naše ochutnávkové týmy jste mohli potkat např. při prezentacích firem Spak a Bonduelle.

 

 

 

Předměty pro podporu prodeje
Odbyt výrobků může podpořit i používání vhodných předmětů na místě prodeje  např. stojánků pro umístění zboží, woblerů a různých druhů upoutávek, které v záplavě konkurujícího zboží zvýrazní právě váš produkt.

 

Výzkumy trhu
Naše agentura zajišťuje výzkum mezi spotřebiteli, motivační výzkum, testování výrobků a propagačních prostředků,  sekundární rozbory trhu i marketingové studie. K úspěšným pracem patří např. výzkumy potravin a stravovacích zvyklostí, výzkumy motivace zahraničních turistů k návštěvě ČR.